Terminliste 2020


  
DatoDagTidHjemmelagResultatBortelagBane
14.04.2020tirsdag19.30Sem-Brunlanes Sem KG 7er Senior
20.04.2020mandag19.30Brunlanes -Holmestrand Hallebanen 7er A
04.05.2020mandag19.30Gullhaug -Brunlanes Gullhaug IPK 9er A
11.05.2020mandag19.30Brunlanes -Åsgårdstrand Hallebanen 7er A
18.05.2020mandag19.30Nykirke-Brunlanes Nykirke IPL 9er A
25.05.2020mandag19.30Brunlanes -Runar Hallebanen 7er A
01.06.2020mandag19.30Tjølling -Brunlanes Løveskogen KG 7er Senior
08.06.2020mandag19.30Brunlanes -Stag Hallebanen 7er A
15.06.2020mandag19.30Skoppum -Brunlanes 
22.06.2020mandag19.30Brunlanes -Helgerød Hallebanen 7er A
10.08.2020mandag19.30Brunlanes -SemHallebanen 7er A
17.08.2020mandag19.30Holmestrand -Brunlanes Hvitstein KG 9er A
31.08.2020mandag19.00Brunlanes -Gullhaug Hallebanen 7er A
07.09.2020mandag19.30Åsgårdstrand -Brunlanes Åsgårdstrand KG 9er B
14.09.2020mandag18.30Brunlanes -NykirkeHallebanen 7er A
21.09.2020mandag19.30Runar -Brunlanes Haukerød KG 7er Senior
03.10.2020lørdag13.00Brunlanes -Tjølling Hallebanen 7er A
13.10.2020tirsdag19.30Stag -Brunlanes Stag KG 9er A
24.10.2020lørdag13.00Brunlanes -Skoppum Hallebanen 7er A
26.10.2020mandag19.30Helgerød -Brunlanes Helgerød KG 9er A








Fotball 2020


Etter en noe rotete 2019-sesong, er vi i 2020 i gang med ett
helt nytt fotballag. Vi skal være med i 7er lag serien i år.
Så håper vi alle vil komme og se kampene i år.

Vi kommer tilbake med kampoppsettet.






Terminliste 2016


11. lag

RundeDatoTidHjemmelagResultatBortelagBane
118.04.201619:30Skoppum 20 - 4BrunlanesSkoppum KG
119.04.201619:30Store Bergan0 - 3Flint 3Virik 2 KG
120.04.201619:30Tømmerholt 22 - 1SemTømmerholt KG
120.04.201619:30Kvelde3 - 0VearKvelde KG
121.04.201619:30Flint 412 - 0Hof 2/Hv.foss 2Flint ESSO Arena D KG
119.05.201619:30Nøtterøy3 - 1Andebu 2Nesskogen KG Sør
225.04.201619:30Andebu 22 - 0Store BerganAndebu H-Glass Arena KG
226.04.201619:30Vear2 - 2Skoppum 2Vear Nye
227.04.201619:30Flint 30 - 3Flint 4Flint ESSO Arena D KG
227.04.201619:30Brunlanes2 - 4Tømmerholt 2Hallebanen
227.04.201620:30Nøtterøy6 - 1SemNesskogen KG Hovedbane
228.04.201619:30Hof 2/Hv.foss 20 - 6KveldeSvarstad KG
303.05.201619:30Tømmerholt 20 - 1NøtterøyTømmerholt KG
303.05.201619:30Flint 44 - 0Andebu 2Flint ESSO Arena D KG
304.05.201619:30Store Bergan1 - 1SemVirik 2 KG
304.05.201619:30Kvelde7 - 2Flint 3Kvelde KG
304.05.201619:30Brunlanes2 - 3VearHallebanen
324.12.201612:00Skoppum 2-Hof 2/Hv.foss 2Skoppum KG
410.05.201618:00Andebu 20 - 3KveldeAndebu H-Glass Arena KG
410.05.201619:30Flint 34 - 2Skoppum 2Flint ESSO Arena D KG
411.05.201619:30Vear1 - 6Tømmerholt 2Vear Nye
411.05.201619:30Nøtterøy2 - 1Store BerganNesskogen KG Hovedbane
412.05.201619:30Hof 2/Hv.foss 24 - 6BrunlanesVoldshagan IPL
416.05.201619:30Sem1 - 2Flint 4Sem IPK
523.05.201619:30Skoppum 2-Andebu 2Skoppum KG
524.05.201619:30Flint 4-NøtterøyFlint ESSO Arena D KG
525.05.201619:30Kvelde-SemKvelde KG
525.05.201619:30Brunlanes-Flint 3Hallebanen
525.05.201619:30Vear-Hof 2/Hv.foss 2Vear Nye
525.05.201619:30Tømmerholt 2-Store BerganTømmerholt KG
631.05.201619:30Sem-Skoppum 2Sem IPK
601.06.201619:30Flint 3-VearFlint ESSO Arena D KG
601.06.201619:30Nøtterøy-KveldeNesskogen KG Hovedbane
602.06.201619:30Store Bergan-Flint 4Virik 2 KG
602.06.201619:30Hof 2/Hv.foss 2-Tømmerholt 2Voldshagan IPL
602.06.201619:30Andebu 2-BrunlanesAndebu H-Glass Arena KG
706.06.201619:30Hof 2/Hv.foss 2-Flint 3Voldshagan IPL
707.06.201619:30Skoppum 2-NøtterøySkoppum KG
708.06.201619:30Tømmerholt 2-Flint 4Tømmerholt KG
708.06.201619:30Brunlanes-SemHallebanen
708.06.201619:30Vear-Andebu 2Vear Nye
708.06.201619:30Kvelde-Store BerganKvelde KG
814.06.201619:30Andebu 2-Hof 2/Hv.foss 2Andebu H-Glass Arena KG
815.06.201619:30Store Bergan-Skoppum 2Virik 3 KG
815.06.201619:30Sem-VearSem IPK
815.06.201619:30Flint 3-Tømmerholt 2Flint ESSO Arena D KG
815.06.201619:30Nøtterøy-BrunlanesNesskogen KG Hovedbane
817.06.201618:00Flint 4-KveldeFlint ESSO Arena D KG
920.06.201619:30Skoppum 2-Flint 4Skoppum KG
920.06.201619:30Tømmerholt 2-KveldeTømmerholt KG
920.06.201619:30Brunlanes-Store BerganHallebanen
921.06.201619:30Hof 2/Hv.foss 2-SemVoldshagan IPL
922.06.201619:30Vear-NøtterøyVear Nye
922.06.201620:00Andebu 2-Flint 3Andebu H-Glass Arena KG
1016.08.201619:30Kvelde-Skoppum 2Kvelde KG
1017.08.201619:30Tømmerholt 2-Andebu 2Tømmerholt KG
1017.08.201619:30Store Bergan-VearVirik 2 KG
1017.08.201619:30Flint 4-BrunlanesFlint ESSO Arena D KG
1017.08.201619:30Nøtterøy-Hof 2/Hv.foss 2Nesskogen KG Hovedbane
1018.08.201619:00Sem-Flint 3Sem IPK
1123.08.201618:00Andebu 2-SemAndebu H-Glass Arena KG
1123.08.201619:00Vear-Flint 4Vear Nye
1124.08.201619:00Hof 2/Hv.foss 2-Store BerganVoldshagan IPL
1124.08.201619:00Brunlanes-KveldeHallebanen
1124.08.201619:30Flint 3-NøtterøyFlint ESSO Arena D KG
1124.08.201619:30Skoppum 2-Tømmerholt 2Skoppum KG







7. lag



Runde Dato Tid Hjemmelag Resultat Bortelag Bane
2 19.04.2016 19:30 Nesjar 9 - 4 Helgerød Karlsro 7er KG
2 21.04.2016 19:30 Slagen 5 - 2 Brunlanes Slagen KG 7er
3 28.04.2016 19:30 Brunlanes 5 - 14 Nesjar Hallebanen 7er A
3 02.05.2016 19:30 Helgerød 6 - 3 Slagen Helgerød KG 7er
4 19.05.2016 19:30 Brunlanes 7 - 8 Helgerød Hallebanen 7er A
5 26.05.2016 19:30 Slagen - Nesjar Slagen IPL 7er A
7 08.06.2016 19:30 Helgerød - Nesjar Helgerød KG 7er
7 09.06.2016 19:30 Brunlanes - Slagen Hallebanen 7er A
8 14.06.2016 19:30 Slagen - Helgerød Slagen KG 7er
8 16.06.2016 19:30 Nesjar - Brunlanes Karlsro IPL 7er B
10 22.08.2016 19:30 Nesjar - Slagen Karlsro IPL 7er B
10 25.08.2016 19:30 Helgerød - Brunlanes Helgerød KG 7er
12 06.09.2016 19:30 Helgerød - Nesjar Helgerød KG 7er
12 08.09.2016 19:30 Slagen - Brunlanes Slagen KG 7er
13 13.09.2016 19:30 Slagen - Helgerød Slagen KG 7er
13 19.09.2016 18:00 Brunlanes - Nesjar Hallebanen 7er A
15 27.09.2016 18:00 Brunlanes - Helgerød Hallebanen 7er A
15 29.09.2016 19:30 Nesjar - Slagen Karlsro 7er KG



Følg guttas kamp i Kongeligaen.


OPPSETTET FOR KONGELIGAEN ER KLART

Da er det endelig kommet. Vinterens eventyr skal sparkes i gang.
Og for en start det blir. Brunlanes som er eneste 8 divisjonslag i sin pulje, møter 3 lag fra 6 divisjon og ett fra toppen av 7 divisjon.

"Dette er en meget tøff pulje. Vi kommer til og måtte kjempe med nebb og klør for og nå en semifinale", sa Sportslig leder Kent Solheim etter trekningen søndag kveld.

Kongeligaen sparkes i gang 26 januar kl. 19:30. Da tar Brunlanes imot Arnadal til kamp på Månejordet Kunstgress i Larvik.

Brunlanes deltar i følgende pulje:
Arnadal
Barkåker
Brunlanes
Husøy og Foynland 2
Tjøme


Vår Facebook side blir fortløpende oppdatert.






Hvordan det endre i 2015?

Se tabellen her..


Levert av IdrettenOnline