Terminliste 2016


11. lag

Runde Dato Tid Hjemmelag Resultat Bortelag Bane
1 18.04.2016 19:30 Skoppum 2 0 - 4 Brunlanes Skoppum KG
1 19.04.2016 19:30 Store Bergan 0 - 3 Flint 3 Virik 2 KG
1 20.04.2016 19:30 Tømmerholt 2 2 - 1 Sem Tømmerholt KG
1 20.04.2016 19:30 Kvelde 3 - 0 Vear Kvelde KG
1 21.04.2016 19:30 Flint 4 12 - 0 Hof 2/Hv.foss 2 Flint ESSO Arena D KG
1 19.05.2016 19:30 Nøtterøy 3 - 1 Andebu 2 Nesskogen KG Sør
2 25.04.2016 19:30 Andebu 2 2 - 0 Store Bergan Andebu H-Glass Arena KG
2 26.04.2016 19:30 Vear 2 - 2 Skoppum 2 Vear Nye
2 27.04.2016 19:30 Flint 3 0 - 3 Flint 4 Flint ESSO Arena D KG
2 27.04.2016 19:30 Brunlanes 2 - 4 Tømmerholt 2 Hallebanen
2 27.04.2016 20:30 Nøtterøy 6 - 1 Sem Nesskogen KG Hovedbane
2 28.04.2016 19:30 Hof 2/Hv.foss 2 0 - 6 Kvelde Svarstad KG
3 03.05.2016 19:30 Tømmerholt 2 0 - 1 Nøtterøy Tømmerholt KG
3 03.05.2016 19:30 Flint 4 4 - 0 Andebu 2 Flint ESSO Arena D KG
3 04.05.2016 19:30 Store Bergan 1 - 1 Sem Virik 2 KG
3 04.05.2016 19:30 Kvelde 7 - 2 Flint 3 Kvelde KG
3 04.05.2016 19:30 Brunlanes 2 - 3 Vear Hallebanen
3 24.12.2016 12:00 Skoppum 2 - Hof 2/Hv.foss 2 Skoppum KG
4 10.05.2016 18:00 Andebu 2 0 - 3 Kvelde Andebu H-Glass Arena KG
4 10.05.2016 19:30 Flint 3 4 - 2 Skoppum 2 Flint ESSO Arena D KG
4 11.05.2016 19:30 Vear 1 - 6 Tømmerholt 2 Vear Nye
4 11.05.2016 19:30 Nøtterøy 2 - 1 Store Bergan Nesskogen KG Hovedbane
4 12.05.2016 19:30 Hof 2/Hv.foss 2 4 - 6 Brunlanes Voldshagan IPL
4 16.05.2016 19:30 Sem 1 - 2 Flint 4 Sem IPK
5 23.05.2016 19:30 Skoppum 2 - Andebu 2 Skoppum KG
5 24.05.2016 19:30 Flint 4 - Nøtterøy Flint ESSO Arena D KG
5 25.05.2016 19:30 Kvelde - Sem Kvelde KG
5 25.05.2016 19:30 Brunlanes - Flint 3 Hallebanen
5 25.05.2016 19:30 Vear - Hof 2/Hv.foss 2 Vear Nye
5 25.05.2016 19:30 Tømmerholt 2 - Store Bergan Tømmerholt KG
6 31.05.2016 19:30 Sem - Skoppum 2 Sem IPK
6 01.06.2016 19:30 Flint 3 - Vear Flint ESSO Arena D KG
6 01.06.2016 19:30 Nøtterøy - Kvelde Nesskogen KG Hovedbane
6 02.06.2016 19:30 Store Bergan - Flint 4 Virik 2 KG
6 02.06.2016 19:30 Hof 2/Hv.foss 2 - Tømmerholt 2 Voldshagan IPL
6 02.06.2016 19:30 Andebu 2 - Brunlanes Andebu H-Glass Arena KG
7 06.06.2016 19:30 Hof 2/Hv.foss 2 - Flint 3 Voldshagan IPL
7 07.06.2016 19:30 Skoppum 2 - Nøtterøy Skoppum KG
7 08.06.2016 19:30 Tømmerholt 2 - Flint 4 Tømmerholt KG
7 08.06.2016 19:30 Brunlanes - Sem Hallebanen
7 08.06.2016 19:30 Vear - Andebu 2 Vear Nye
7 08.06.2016 19:30 Kvelde - Store Bergan Kvelde KG
8 14.06.2016 19:30 Andebu 2 - Hof 2/Hv.foss 2 Andebu H-Glass Arena KG
8 15.06.2016 19:30 Store Bergan - Skoppum 2 Virik 3 KG
8 15.06.2016 19:30 Sem - Vear Sem IPK
8 15.06.2016 19:30 Flint 3 - Tømmerholt 2 Flint ESSO Arena D KG
8 15.06.2016 19:30 Nøtterøy - Brunlanes Nesskogen KG Hovedbane
8 17.06.2016 18:00 Flint 4 - Kvelde Flint ESSO Arena D KG
9 20.06.2016 19:30 Skoppum 2 - Flint 4 Skoppum KG
9 20.06.2016 19:30 Tømmerholt 2 - Kvelde Tømmerholt KG
9 20.06.2016 19:30 Brunlanes - Store Bergan Hallebanen
9 21.06.2016 19:30 Hof 2/Hv.foss 2 - Sem Voldshagan IPL
9 22.06.2016 19:30 Vear - Nøtterøy Vear Nye
9 22.06.2016 20:00 Andebu 2 - Flint 3 Andebu H-Glass Arena KG
10 16.08.2016 19:30 Kvelde - Skoppum 2 Kvelde KG
10 17.08.2016 19:30 Tømmerholt 2 - Andebu 2 Tømmerholt KG
10 17.08.2016 19:30 Store Bergan - Vear Virik 2 KG
10 17.08.2016 19:30 Flint 4 - Brunlanes Flint ESSO Arena D KG
10 17.08.2016 19:30 Nøtterøy - Hof 2/Hv.foss 2 Nesskogen KG Hovedbane
10 18.08.2016 19:00 Sem - Flint 3 Sem IPK
11 23.08.2016 18:00 Andebu 2 - Sem Andebu H-Glass Arena KG
11 23.08.2016 19:00 Vear - Flint 4 Vear Nye
11 24.08.2016 19:00 Hof 2/Hv.foss 2 - Store Bergan Voldshagan IPL
11 24.08.2016 19:00 Brunlanes - Kvelde Hallebanen
11 24.08.2016 19:30 Flint 3 - Nøtterøy Flint ESSO Arena D KG
11 24.08.2016 19:30 Skoppum 2 - Tømmerholt 2 Skoppum KG







7. lag



Runde Dato Tid Hjemmelag Resultat Bortelag Bane
2 19.04.2016 19:30 Nesjar 9 - 4 Helgerød Karlsro 7er KG
2 21.04.2016 19:30 Slagen 5 - 2 Brunlanes Slagen KG 7er
3 28.04.2016 19:30 Brunlanes 5 - 14 Nesjar Hallebanen 7er A
3 02.05.2016 19:30 Helgerød 6 - 3 Slagen Helgerød KG 7er
4 19.05.2016 19:30 Brunlanes 7 - 8 Helgerød Hallebanen 7er A
5 26.05.2016 19:30 Slagen - Nesjar Slagen IPL 7er A
7 08.06.2016 19:30 Helgerød - Nesjar Helgerød KG 7er
7 09.06.2016 19:30 Brunlanes - Slagen Hallebanen 7er A
8 14.06.2016 19:30 Slagen - Helgerød Slagen KG 7er
8 16.06.2016 19:30 Nesjar - Brunlanes Karlsro IPL 7er B
10 22.08.2016 19:30 Nesjar - Slagen Karlsro IPL 7er B
10 25.08.2016 19:30 Helgerød - Brunlanes Helgerød KG 7er
12 06.09.2016 19:30 Helgerød - Nesjar Helgerød KG 7er
12 08.09.2016 19:30 Slagen - Brunlanes Slagen KG 7er
13 13.09.2016 19:30 Slagen - Helgerød Slagen KG 7er
13 19.09.2016 18:00 Brunlanes - Nesjar Hallebanen 7er A
15 27.09.2016 18:00 Brunlanes - Helgerød Hallebanen 7er A
15 29.09.2016 19:30 Nesjar - Slagen Karlsro 7er KG


Følg guttas kamp i Kongeligaen.


OPPSETTET FOR KONGELIGAEN ER KLART

Da er det endelig kommet. Vinterens eventyr skal sparkes i gang.
Og for en start det blir. Brunlanes som er eneste 8 divisjonslag i sin pulje, møter 3 lag fra 6 divisjon og ett fra toppen av 7 divisjon.

"Dette er en meget tøff pulje. Vi kommer til og måtte kjempe med nebb og klør for og nå en semifinale", sa Sportslig leder Kent Solheim etter trekningen søndag kveld.

Kongeligaen sparkes i gang 26 januar kl. 19:30. Da tar Brunlanes imot Arnadal til kamp på Månejordet Kunstgress i Larvik.

Brunlanes deltar i følgende pulje:
Arnadal
Barkåker
Brunlanes
Husøy og Foynland 2
Tjøme


Vår Facebook side blir fortløpende oppdatert.

Følg oss på Facebook og blogg.







Hvordan det endre i 2015?

Se tabellen her..

Levert av IdrettenOnline